Organizacja

W dziale Organizacja znajdują się informacje o strukturze organizacyjnej naszej Placówki, organach zarządzających, ich składzie i kompetencjach oraz o działach i komórkach organizacyjnych naszej Placówki.

Kadra pedagogiczna PSP nr 3 w Gogolinie

  • Bauer Katarzyna - matematyka 
  • Bekiersz Małgorzata – plastyka
  • Bekiesch Anna - religia
  • Bień Jarosław - fizyka
  • Bochyńska Katarzyna - oddział przedszkolny
  • Boruta Judyta - historia, biblioteka 
  • Boszczar Adam - wychowanie fizyczne, nauczyciel świetlicy
  • Broj Sabina - oddział przedszkolny, filia Zakrzów 
  • Byrska Katarzyna - logopeda, nauczyciel świetlicy 
  • Bzdyk Daria – oddział przedszkolny, filia Zakrzów
  • Cieślik Magdalena – edukacja wczesnoszkolna, nauczyciel świetlicy,
  • Cybulska Joanna – pedagog szkolny, terapia pedagogiczna, nauczyciel świetlicy, rewalidacja
  • Czekała Brygida - muzyka, język niemiecki
  • Czok Jolanta - język polski, historia, doradztwo zawodowe, nauczyciel świetlicy 
  • Dreszer Anna - oddział przedszkolny 
  • Dżumaga Lidia - oddział przedszkolny 
  • Fait Jolanta - wychowanie fizyczne
  • Fesser Dominika – z-ca dyrektora szkoły, pedagog szkolny
  • Gebauer – Kondziela Joanna – biologia, chemia, nauczyciel świetlicy
  • Góralska Małgorzata – przyroda, biologia, geografia
  • Grochla Michaela - WOS
  • Kaptur Kinga - dyrektor szkoły, biologia 
  • Karpińska Beata - pedagog specjalny współorganizujący kształcenie 
  • Kleman Klaudia - religia, etyka
  • Kołodziej Stanisław - religia 
  • Kosub Anna - edukacja wczesnoszkolna, język angielski,
  • Koteluk Magdalena - oddział przedszkolny, filia Zakrzów 
  • Kowolik Sylwia - pedagog specjalny 
  • Kozłowska Ludmiła – nauczyciel świetlicy
  • Kubień Romana - edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja 
  • Kubus Anna - język polski,
  • Lakota Dorota – edukacja wczesnoszkolna
  • Łapuńka Justyna - język angielski 
  • Malkusz Mariola - język niemiecki, język angielski 
  • Michalski Marek - EDB
  • Miemczyk Kornelia - z-ca dyrektora szkoły, muzyka, plastyka 
  • Mrosek Anna - matematyka,
  • Nicpoń Barbara - informatyka, technika, nauczyciel świetlicy 
  • Patrzylas Karolina – psycholog, nauczyciel świetlicy, rewalidacja
  • Porada Aneta - edukacja wczesnoszkolna
  • Rutkowska Weronika – edukacja wczesnoszkolna
  • Ryszytyło Marta – oddział przedszkolny
  • Smykała Magdalena - język niemiecki,
  • Taboł Justyna - wychowanie fizyczne,
  • Wacławczyk Elwira - oddział przedszkolny, język mniejszości narodowej - niemiecki 
  • Witek Aleksandra – język angielski
  • Włosek Hanna - biblioteka
  • Wojtkiewicz Łukasz – język polski
  • Woźniak-Rygorowicz Milena – oddział przedszkolny

Misją naszej szkoły jest przygotowanie młodego człowieka do życia w społeczeństwie, otwartego na zmiany.

Podkategorie

W tym dziale udostępniamy informacje o strukturze organizacyjnej, zadaniach działów i komórek organizacyjnych naszej Placówki.

COM_CONTENT_READ_MOREStruktura organizacyjna

W tym dziale udostępniamy informacje o składzie i zmianach w składzie, zadaniach i kompetencjach organów władzy  - dyrektora i Rady naszej Placówki.

COM_CONTENT_READ_MOREWładze i ich kompetencje